Про компанію

Історія бренду TOP SECRET почалася в Польщі з 1996 р. У 2005 році вже розвинена, велика мережа магазинів одягу TOP SECRET прийшла в Україну.

За 8 років успішного розвитку в Україні, мережа зросла до 32 магазинів. У 2010 році відкрився інтернет магазин марки TOP SECRET, який успішно працює по всій Україні.

У 2012 році марка пройшла ребрендинг. Крім зміни зовнішнього вигляду логотипу та оформлення магазинів, ми виділили для себе нову місію: Best Fashion World to Express Yourself (Найкраще в світі моди, що б висловити себе).

На сьогоднішній день мережа представлена ​​практично у всіх обласних центрах країни, а так само в 6 торгових центрах Києва.

Перш ніж створити колекцію наші дизайнери відправляються в подорож - «за натхненням». Різні країни, культури, мотиви, нові подіумні тенденції і ідеї, все це збирається воєдино і починається створення нової колекції. Ретельно підбираються фасони, тканини, текстури, кольору, фурнітура, оздоблення, продумуються всі деталі. Кожна лінія колекції проходить довгий шлях, від ідеї до вішалки в магазині.

Колекції марки TOP SECRET пропонують жіночий і чоловічий одяг в класичному і елегантному стилі в сукупності з останніми тенденціями моди. Основні лінії, які пропонує TOP SECRET, унікальним чином з'єднують сучасність з елегантністю і модою. Завдяки такому підходу утворився особливий стиль марки - «soft office».

Так само в магазинах представлена ​​молодіжна лінія одягу TROLL by TOP SECRET - стиль просочений молодіжним духом, сексуальністю, енергією волі. Створюється командою професійних дизайнерів з урахуванням всіх особливостей трендів сезону, молодіжної моди. Фасони відрізняються креативністю, різноманітністю принтів, нашивок та великою кількістю аксесуарів.

Спортивний, модний і сексуальний стиль для занять спортом у фітнес клубі, на відкритому повітрі, а так само під час прогулянок і розваг - так можна охарактеризувати ще одну лінію DRYWASH by TOP SECRET. Імідж DRYWASH чудово вписується в сучасні тренди і є відповіддю на зростаючий інтерес до спорту і здорового способу життя.

В рамках нашего сайта мы используем куки