КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ - cучасний вибір

/ КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ /

Мода на комфорт і попит на зручність ще ніколи не були такими сильними, як сьогодні. В епоху віддаленої роботи та збільшення кількості часу, проведеного вдома - потреба в зручному одязі набуває нового значення. Ми цінуємо м’які спортивні костюми, зручні туніки, об’ємні сорочки, що ми носимо з в легінсами та вільні вбрання оверсайз. Прагнення до комфорту домінує у нашому мисленні про одяг, стиль та модні вбрання. І це в ширшому баченні, ніж домашній одяг.

КОМФОРТНИЙ ОДЯГ ТО БІЛЬШЕ НІЖ МОДА

Сьогодні ми очікуємо від одягу гарного вигляду та якості, але найбільше - зручності та комфорту. Ми шукаємо комфорту, а не ідеального вигляду. Ми любимо почувати себе вільно, і саме цього ми очікуємо від модного одягу. Він повинен бути м’яким і природним, легким і невимушеним. Це більше ніж треба, щоб сидіти за комп’ютером , виходити з дому чи бігати в парку. Ми вимагаємо, щоб одяг, який ми обираємо, був приємним, довговічним, зручним і просто добре виглядав.

На щастя, на ринку стає все більше брендів, які можуть впоратися з цим завданням. І навіть більше - забезпечити нам комфорт і справді чудовий вигляд одночасно. Запорукою успіху є м’які тканини та фантастичні сучасні крої, які не обмежують рухів та залишають багато місця для рухів та свободи. Завдяки чому ми можемо на мить пригальмувати, знайти час для розслаблення, зібратися з думками. Бо комфорт - це шлях до розслаблення, гармонії, добробуту та більшої турботи про себе. Тобто все, що нам найбільше потрібно, особливо останнім часом.
СУЧАСНІ ТРЕНДИ – ПОГЛЯД У БІК КОМФОРТУ

Повернення до комфорту та невимушеності - одна з найвиразніших тенденцій сучасної моди. Кежуал стилізації, які популярні роками і з кожним роком дедалі більше рухаються до необмеженої свободи. До піджаків з костюма додаються вільні штани, стилізовані під спортивний вигляд, до елегантних суконь - кросівки та кеди, та до спортивних костюмів – іноді вдягають високі підбори. Стилі поєднуються в ім’я свободи, легкості та свободи вибору.

Сучасна мода крокує за сучасним способом життя. Хоче бути відповіддю на попит та базою ідей, до яких легко дістатись. Звідси зростає популярність таких модних трендів, як спортивний стиль, класичний кежуал, вуличний одяг або паризький шик. І зароджується пристрасть до останніх модних тенденцій, так звана спортивна елегантність чи смарт кежуал. Звичайного комфорту нам повільно стає недостатньо, ми хочемо ще більше комфорту і вільного, універсального одягу для виходу в парк, на роботу чи ділову зустріч.КОМФОРТНІ КРОЇ, КОМФОРТНІ МАТЕРІАЛИ І УЛЮБЛЕННИЙ ОДЯГ

Хоча донедавна спортивні костюми чи легінси, що носили щодня, вважалися би модною бідою, сьогодні ніхто не дивується спортивному одягу на вулиці, навіть у барі чи на роботі. Ми вільно поєднуємо зручні елементи вбрання з елегантними. І не тільки тому, що нам комфортно, але ми також ідеально вписуємось у сучасні модні тренди. Комфортний зовнішній вигляд сьогодні є символом сучасної моди.

Особливою популярністю користуються вільні крої, м’які, приємні на дотик тканини та дихаючі функціональні матеріали. Дами із задоволенням носять повітряні сукні, джоггери, оригінальні спортивні костюми, вільні джинси трубочки або джинси-бойфренди, а також обтягуючи брюки - трубочки та легінси, об’ємні топи в стилі оверсайз. Чоловіки чудово почуваються у футболках, одягнених до джинсів та м’яких зручних куртках. Ми віддаємо перевагу одягу та вбранням, які далекі від вишуканої елегантності, і ми одягаємо зручне спортивне взуття до класичного вбрання.

МОДА НА ЗРУЧНІСТЬ ТА ЗРУЧНОСТІ НАД УСІМ

Мода на комфорт полягає не тільки в хороших матеріалах та зручному одязі, а й у здатності легко та швидко складати необхідні набори. А також можливість вільно використовувати одяг, який у вас вже є, у повсякденних та незвичних, різноманітних стилях. Практичність та функціональність, а також легке коригування улюблених елементів комфортного вбрання. Базові колекції чудово допомагають - вічні, прості крої та приглушені кольори - зручний одяг - база для унікальних модних поєднань.

Ми купуємо одяг, взуття та аксесуари дедалі свідоміше і хочемо, щоб вони прослужили довше. Місце в наших будинках зменшилось до необхідного мінімуму, і ми віддаємо перевагу відпочинку та зустрічам з друзями, а не прибиранню в переповнених шафах. Ось чому ми все більше зосереджуємось на якості, а наш вибір керується реальними, краще визначеними потребами.

Зростаючий в силі тренд Slow Fashion помітили модні бренди, які повільно виводять на ринок цілорічні колекції. Завдяки цьому нам не доведеться прощатися з улюбленим одягом в кінці сезону.

Коментарі (0)

{{ comment.signature }}
{{ comment.content }}

В рамках нашего сайта мы используем куки