Сукні, що розкривають секрети жіночої краси/ СУКНІ /

Сукні – красиві і майже кожна з них унікальна. Вони пасують усім і для будь-якої нагоди. Пані люблять їх за легкість, свободу та крій, які вигідно підкреслюють фігуру. Ми любимо їх носити, тому що нам подобається відчувати себе стильно і привабливо, тому що гарне плаття дозволяє виразити себе, підкреслити свою особистість, підвищити впевненість і значно покращити самопочуття. Хороша сукня - це правильно підібрана сукня

Як найкраще підібрати плаття до вашого типу фігури?

Часи рівних суконь для всіх давно минули. Зараз існує стільки одягу, що інколи неможливо розпізнати модні тренди та швидко мінливі топ стилі. Тож запорукою чудового вигляду буде знання свого типу краси та типу фігури. І тоді у багатстві пропозицій ви знайдете своє унікальне плаття, створене для ваших потреб. Ви завжди сяятимете в такій сукні.

Уважне спостереження допоможе вам скласти думку про ваш тип фігури. Також корисно буде знати кілька основних правил вибору правильного крою. Тоді ви сміливо можете робити покупки та насолодитися унікальною винагородою - фантастичною сукнею, яка ідеально підходить для вашого типу фігури. Груша, яблуко, прямокутник, трикутник чи, можливо, улюблений пісочний годинник? - перевірте, який ви тип і яке плаття вам ідеально підійде.Чудові, легкі сукні для фігури у формі округлого яблука

Одним з найпоширеніших типів фігур серед жінок є тип яблука, який також називають "О". Це дами зі стрункими ногами і гарним бюстом, проте – не ідеальною областю талії. Неідеальну талію можна легко виправити стильними сукнями з ніжних, спадаючих і блискучих матеріалів. Стиль ампір стане ідеальним – відкрите декольте, повітряні моделі-трапеції, сукні на запах та прості туніки. В ідеалі вони повинні сягати трохи вище колін, підкреслюючи перевагу "яблука" – стрункі ноги. Добре пасуватимуть і довші сукні-сорочки з легких тканин та моделі з тонкими зав’язками високо на талії. Варто уникати важких і товстих матеріалів та великих геометричних візерунків, які оптично збільшують силует.

Сукні для дами з фігурою у формі соковитої груші

Фігура у формі груші – один із найпоширеніших типів жіночої фігури. Округлі стегна та вузькі плечі роблять форму тіла схожою на грушу, а верхня частина здається дещо непропорційно маленькою порівняно з нижньою. Дами з таким типом краси найкраще почуватимуться в кльош-сукнях з найбільш вигідною довжиною – до колін. Декольте підкреслюють U-подібні, округлі чи квадраті вирізи. Привабливий вигляд забезпечують також прості сукні-олівці, які не звужуються донизу та класичний А-силует.

Пані "Паприка" та сукні для колоноподібної фігури

Жінки з колоноподібним типом, також відомими як перець або прямокутник - це жінки з легкою будовою, широкими плечима, пропорційними стегнами і без чітко позначеної талії. Перевагою цього типу фігури є плоский живіт, а вбранням бажано візуально підкреслити нижню частину тіла. Найкращий вибір для «перцю»  – це вузькі зверху і розкльошені або зібрані внизу сукні. Ідеально підійдуть сукні-принцески, тюлеві моделі в стилі 50-х і сукні з широкими бретелями або класичні прямі рукава. Ідеальним вирізом стане крапля або v-подібний виріз і майже обов’язковий аксесуар – контрастний пояс.

Сукні з широким подолом для фігури у формі перевернутого трикутника

Дами, фігура яких вписується в перевернутий трикутник, це – жінки з широкими плечима, вузькими стегнами і, як правило, дуже довгими ногами. Бажаний тип фігури, представлений багатьма моделями та любителями спорту, також потребує трохи «вирівнювання» пропорцій. Сукні, які візуально зменшать плечі і розширять низ фігури, мають баску, велику кількість воланів і глибокі V-подібні вирізи. Середня або коротка довжина і відносно широкі плечі чудово пасуватимуть. Цей тип жіночої фігури легко може дозволити собі сукні з об’ємними кишенями, складками та інтенсивними прикрасами.

Пісочний годинник - зелене світло для більшості образів

Тип пісочного годинника зазвичай вважається ідеалом жіночої фігури. Плечі на ширині стегон, гарний бюст та ідеально заокруглені стегна – ця фігура є мрією для багатьох жінок. Хоча може здатися, що фігурі нічого не потрібно і такій підійде будь-яка сукня – варто бути обережним. Легко порушити ідеальні пропорції і зіпсувати зовнішній вигляд. Дамам "пісочний годинник" неодмінно слід уникати об'ємних суконь великих розмірів, дуже високої талії і квадратних вирізів. Однак виграшними для них стануть сукні з звуженим низом, сукні на запах та сукні з інтенсивними візерунками, які підкреслять ідеальні пропорції.

Коментарі (0)

{{ comment.signature }}
{{ comment.content }}

В рамках нашего сайта мы используем куки